Помер видатний скрипаль, Заслужений артист України з Франківщини

Про це написали на сайті Надвірнянської міської ради.

“Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток культури і мистецтва не тільки нашого краю, а й цілої України важко переоцінити. Здібний організатор, найкращий аранжувальник нашої області, скрипаль, Великий Маестро… Все своє життя він присвятив творчості”, – йдеться у повідомленні.

orel-300x281

У 1977 році разом з дружиною створив оркестр народної музики «Аркан», який вже наступного року отримав звання «Народний». Завдяки йому колектив побував у творчих гастролях в багатьох країнах світу, здобував чимало нагород в різних фестивалях, оглядах-конкурсах. Міжнародний кембриджський центр знаменитостей двічі – у 1992 та 1993 рр. визнавав Сергія Орла людиною року в галузі інструментального мистецтва. В 1989 р. Сергій Орел нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради, у 1997 році Указом Президента України йому присвоєно звання «Заслужений артист України», в 2012 році нагороджений відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України».

Міський голова, колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Надвірнянської міської ради висловлюють свої щирі співчуття родині з приводу великої втрати – смерті люблячого чоловіка, батька та дідуся.