Помічника Донія в Коломиї хотіли спалити

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олександр Доній. За словами нардепа, його помічника у власному будинку намагалися спалити. Випадок стався кілька днів тому.

«Мого помічника намагалися спалити заживо… Не рік тому на Майдані, ні. Не на Донбасі, не на фронті, ні… На Західній Україні. В місті Коломиї. Кілька днів тому хату Геннадія Романюка вночі закидали „коктейлями Молотова“. В хаті спали сам Геннадій та його теща. Хата дерев’яна. Так би і згоріли, якби не побачив, що хата горить, лікар , що проїзжав повз.
Геннадій Романюк-не лише мій офіційний помічник. Він-депутат Коломийської міськради. Боровся за НезалежністьУкраїни наприкінці 80-х-на початку 90-х. Під час Майдану Геннадій Романюк був координатором всіх коломийських наметів. Пам’ятаєте великі намети з написом „Коломия“ на Майдані? Так от керував ними Геннадій Романюк. Він був в жорсткій опозиції і до комуністів, і до Януковича, але таких сволочних дій проти нього тоді не було… Майдан переміг, кажете???» — пише в повідомленні депутат.