1
Сумнозвісний оздоровчий комплекс «Дружба», в якому кілька місяців тому отруїлося понад 70 прикарпатців, представники компанії Google Україна віднесли до «визначних місць Франківщини», проте розмістили його у Чернівецькій області, пишуть Версії.

В Івано-Франківську компанія Google Україна презентували результати «оцифрованого Прикарпаття» – нові сайти та програми, покликані спростити життя туристів. Їх презентував Олексій Сивак, який великим досягненням кампанії «Цифрове перетворення Івано-Франківської області» вважає новостворений сайт «Мандруй Івано-Франківщиною».

Будь-який турист може створити персональну сторінку, на якій зможе ділитися враженнями від подорожей. Зручним інструментом для нього стане опція «Сплануй подорож».

«Зараз на карті є тільки біля сотні об’єктів, але ми будемо надалі наповнювати функціонал інформацією та новими турами», – зауважив Сивак.

Проте не обійшлося і без «географічних казусів».

До списку найцікавіших туристичних місць Франківщини внесли сумнозвісний лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», в якому у вересні нафтовики святкували професійне свято, після чого через масове отруєння до лікарні потрапило більше 70 людей.

Проте чомусь одне з «найкращих» місць відпочинку Прикарпаття розмістили в Чернівецькій області – за 10 кілометрів від кордону з Румунією. Хоча насправді від ЛОК «Дружба» до Румунії близько 200 кілометрів.