http://kor.ill.in.ua/m/610x385/1496797.jpg

 

Богородчанський район: Лозяк Микола, Дубів Дмитро, Костюк Іван, Зваричук Дмитро, Атаманюк Дмитро, Карабінович Володимир, Кімачук Дмитро Миколайович

Верховинський район: Рубаняк Іван Васильович, Потяк Іван Іванович

Галицький район: Архитко Роман, Філь Іван, Кравченко Тарас, Козак Роман Михайлович

Городенківський район: Федьків Віталій, Максимчук Іван Богданович

Долинський район: Покришка Іван, Січко Петро, Куціль Роман, Прокіпчин Андрій, Перекіцей Василь Миколайович

Болехів: Місяць Андрій

Калуський район: Івахнюк Олег, Пилип Михайло, Паньків Віктор, Малишев Юрій, Микитишин Ярослав, Лях Сергій, Концелідзе Мераб, Олійник Назар, Тимофієнко Сергій, Кіт Святослав , Тромболяк Олег, Максимів Володимир, Матіїв Тарас Васильович, Матвіїв Андрій Іванович, Канюка Сергій Петрович, Протецький Тарас Ігорович

Коломийський район: Кендзьор Олег, Яблінчук Петро, Краснокутський Євген, Слободян Олександр, Романко Михайло Любомирович, Махов Дмитро, Вонячук Андрій, Олексин Василь, Симотюк Юрій, Лавринович М, Литвинюк М, Шовковий Микола, Мотрук Богдан, Назарук Андрій, Дундяк Роман Васильович, Курліковський Михайло Васильович, Саєвич Микола Михайлович, Ковцуняк Василь Васильович, Яремчук Іван Дмитрович, Мотрук Василь Іванович,Слободян Олександр Миколайович, Бойко Сергій Михайлович

Косівський район: Пліхтяк Юрій, Томюк Назар, Гоюк Олег, Гавриш Олександр Тарасович, Лубів Василь Васильович, Федчук Василь Васильович

Надвірнянський район: Мельничук Любомир, Буденчук Володимир, Косюк Василь, Непиляк Андрій, Лавришин В., Голіней Василь, Грещук Андрій Васильович, Сушириба В.

Рогатинський район: Антонов Андрій, Антоняк Юрій, Сташків Любомир

Рожнятівський район: Гелетій Микола, Мельник Богдан Богданович

Снятинський район: Одинський Іван, Николайчук Олег, Равлюк Ярослав, Гордашко Василь, Андрійчук Ярослав , Шкорупій Петро Миколайович, Васильєв Михайло Васильович, Хапіцький Сергій Васильович

Тисменицький район: Герула Василь, Хороб Володимир Михайлович

Тлумацький район: Гаріджук Володимир Михайлович, Гриньків Роман Володимирович, Лушпа Роман Володимирович

Яремче: Климпуш М.М.

Івано-Франківськ: Добровольський Ярослав, Сметана Роман, Шкутяк Петро, Домнич Володимир, Ткачук Ростислав, Боднарчук Іван, Томенчук Василь, Сухарєв Олег, Файфрук Петро, Ступницький Андрій, Андрейко Іван, Порхуновський Олександр, Сікач Микита, Павлів Олексій, Сукач Олександр Олексійович,Березюк Анатолій Анатолійович, Лушпа Роман Володимирович, Агафонов Олександр Олександрович

Іногородні: Кривоніс Станіслав, Корховий Роман, Тодосюк Сергій, Захожий Андрій, Кошівка Іван, Чайковський Іван, Родзевич Я.Я, Зубатюк О.Ю, Сокол І.Г., Очеретюк Т.М

 

Нагадаємо, що усі небайдужі люди можуть перерахувати кошти на допомогу пораненим під час бойових дій в АТО:

БО «Благодійний фонд «Вітчизна»

Код ЄДРПОУ 39188042

р/р 26002455003179 та 26009455003150

у АТ «ОТП Банк»

МФО 300528

Призначення платежу – благодійний внесок без оподаткування.

Крім того працює «гаряча лінія» Поранені-SOS тел. 097-18-18.