Форум відвідали більше ста представників туристичного бізнесу, громадських організацій та влади. Учасники форуму дізналися про сучасні тренди розвитку туристичного бізнесу від Івана Ліптуги, радника Міністра економічного розвитку та туризму України та президента Національної туристичої організації України, та Артема Козачка, керівника ІТ-відділу Zruchno.Travel. Наталія Бандера розповіла про можливості розвитку бізнесу від ЄБРР.

Запрошені спікери з найпопулярніших туристичних дестинацій, а саме Львова та Одеси, поділилися досвідом розвитку туристичного бізнесу шляхом об’єднання. Олена Голишева, виконавчий директор Львівського Туристичного Альянсу привідкрила лаштунки як Львів став туристичною столицею. А Оксана Кузнецова запевнила, що не морем єдиним розвивається туризм Одеси і розповіла про численні проекти «Асоціації «Туризм Одеси» у колаборації з бізнесом, владою та навчальними закладами.

Спеціальним гостем заходу став Павло Шеремета, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України. За його майстерного модерування панелісти обговорювали стан справ і знаходження рішень щодо розвитку туристичного бізнесу в регіоні. Своїм баченням ділилися Іван Ліптуга, Кейді Ворд, головний радник з питань врядування проекту ПРОМІС, Юрій Филюк, співзасновник «Тепле Місто», Оксана Федорович, голова Туристичної асоціації Івано-Франківщини, Андрій Дзвінчук, голова правління Інституту розвитку Яремчанського краю та представник Асоціації готельєрів Яремчанщини.

Виступаючі під час форуму неодноразово наголошували на важливості чотирьох «К»: Комунікація, Координація, Кооперація та Колаборація. Під час дискусії обговорювали чому бізнесу, владі та громадськості важливо не “крутити кожному своє колесо”, а рухатися разом в одному напрямку та навіщо створювати регіональні туристичні організації.
Під час форуму Віталій Передерко, начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, розповів про ініціативу створення Туристичної ради Івано-Франківської області, яка в майбутньому має трансформуватись у Регіональну туристичну організацію та запросив гравців туристичного ринку до співпраці.