Спільно помолитись, прийняти Боже благословення з рук Патріарха Святослава, просити Божого благословення для себе, своїх рідних та Батьківщини нашої України – далеко не всі наміри з якими більш як чотири тисячі прочан з Івано-Франківська та околиць зібрались сьогодні на спільну молитву в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич, розпочалась вже VI Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в селі Крилос.
Про це пишуть Версії з посиланням на сайт УГКЦ.
Разом з Владикою молились численні священнослужителі нашої Архієпархії, зокрема з Молодіжної Комісії, а також отці-василіяни, котрі цьогоріч святкують 400-ліття заснування свого чину. Вони, до слова, підготували спеціальну програму для учасників прощі.
Вітаючи численних прочан в головній святині нашого міста, Владика Йосафат опираючися на слова сьогоднішнього Євангелія про помноження хлібів, наголосив на важливості довірити Богу те що маємо: «духовне і тілесне, співчуття, розмову, час, матеріальну підтримку, а особливо присутність».
«Довірте Богові всі ці речі і Він помножить, примножить їх настільки, що всім вистачить», – мовив Єпископ.
«Також приймайте всі дари, які вже чудесним способом помножує Господь – Слово Боже, Євхаристію та підтримку від інших», – сказав Архієрей, звернувшись до паломників далі: «Сьогодні ви йдете у прощу до святого місця, тож хай цей час стане часом помноження наших дарів, які ми приносимо Богородиці».
Після спільної молитви Владика, разом з присутніми отцями, благословили паломників, окроплюючи всіх свяченою водою та заохотили взяти свій намір на цьогорічну прощу, особливу за нашу Батьківщину. Відтак, колона молільників вирушила центральною частиною міста до «дому нашої Небесної Матері».
В цей же час група прочан із Бурштинського та Калуського напрямків також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. Загалом же на прощі очікується близько 50 тисяч молільників.
 Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.