Результат пошуку зображень за запитом "Марія Рудик Воля Франківськ"

10 листопада 2017 р. на офіційній сторінці прокуратури Івано-Франківської області повідомили про складений адміністративний протокол за порушення вимог ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції» депутатом Івано-Франківської обласної ради, який є суб’єктом декларування.

Правоохоронними органами було встановлено, що депутат придбав за 213 тисяч гривень автомобіль Mitsubishi Outlander, та не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані. Адмінпротокол направили до суду.

Йшлося про депутата облради від фракції “Воля” Марію Рудик. Директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області була обрана депутатом на 4 окрузі та представляє інтереси богородчанської громади.

Версії звернулись до Марії Рудик, щоб підтвердити чи спростувати інформацію. Проте депутат відмовилась коментувати ситуацію, назвавши справу проти неї – політичним замовленням.

Втім депутат не заперечувала, що справді придбала нову автівку. Оскільки в грудні минулого року потрапила в ДТП та розбила попередню машину. Очевидно, йдеться про KIA SOUL, який обраниця придбала в травні 2015 року. Тому вже січні у депутата від “Волі” з’явився новий Mitsubishi Outlander. За словами Марії Рудик, автомобіль оформлений по дорученню. НАЗК про суттєві зміни в майновому стані не повідомила, оскільки планувала це зробити в 2018 році при заповненні декларації.

В ході розгляду справи депутат Рудик регулярно не з’являлась на судові засідання. Через це прокуратура хотіла примусово доставити до суду прикарпатську депутатку від “ВОЛІ” Марію Рудик. 

Згодом Рудик подала клопотання про відкладення справи, оскільки вона з 1 грудня перебуває на стаціонарному лікуванні в Богородчанській лікарні.

У підсумку, 28. 02. 2018 року депутат Марія Рудик Івано-Франківським міськсудом(Категорія справи № 344/14747/17)визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, Марія Рудик, яка більшу частину свого трудового стажу працювала на державій роботі та буда директором навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, придбала за 213 тисяч гривень автомобіль Mitsubishi Outlander 2008 року випуску та не задекларувала його в НАЗК.