ato

Цього разу відкриваючи засідання співголова комітету Сергій Адамович доповів усім присутнім, що Прикарпаття змушене очікувати на розпорядження зі столиці, щоб закінчити процедуру придбання житла для сімей загиблих захисників Вітчизни.

Секретар комітету Ганна Беляшова показала усім присутнім дуже цікавий документ із Міністерства оборони України, який обурив всіх присутніх. В документі йшлося про компенсацію за загиблого вояка. Так згідно із цим листом, якщо гине солдат підрозділу ЗСУ то держава, як компенсацію, виплачує його близьким 609 тисяч гривень, а якщо московські найманці вбивають вояка добровольчого батальйону, то його близькі можуть розраховувати лише на 230 тисяч гривень. Одразу виникає питання чи ці солдати воюють за різну Україну?

Також Сергій Адамович повідомив, що наступного тижня на Івано-Франківщині перебуватиме віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич і прикарпатська влада з його допомогою планує вирішити питання реабілітаційного центру в Черче, аби там могли проходити лікування поранені вояки.

На засідання комітету також завітав голова адміністрації міста Загреб, який раніше очолював міністерство у справах ветеранів Хорватії, якій розповів про схожі проблеми під час війни на Балканах і її наслідки. Та розказав, що після закінчення цієї війни у себе в країні вони зіткнулися із проблемою великої кількості псевдо-ветеранів.

Крім цього, наступного понеділка (29.09) в ефірі ОТБ «Галичина» з 19.00 до 23.00 відбудеться благодійний марафон, за допомогою якого відбудеться збір коштів на потреби поранених прикарпатців.

Нагадаємо, що усі небайдужі люди можуть перерахувати кошти на допомогу пораненим під час бойових дій в АТО:

БО «Благодійний фонд «Вітчизна»

Код ЄДРПОУ 39188042

р/р 26002455003179 та 26009455003150

у АТ «ОТП Банк»

МФО 300528

Призначення платежу – благодійний внесок без оподаткування.

Крім того працює «гаряча лінія» Поранені-SOS тел. 097-18-18

Контакт Михайло Савлюк 099-24-27-367