ato

Як повідомляли «Вікна», біля Донецька важко поранили бійця АТО, сільського голову Сівки Калуської Олега Климишина. За даними Громадського Координаційного штабу Калущини, з Маріуполя Олега Климишина перевезли до військового госпіталю імені Мечнікова, що у Дніпропетровську. Він перебуває у нейрохірургічному відділенні і ним опікуються родичі.

Стан його — важкий, але стабільний.  Для лікування та реабілітації потрібні кошти.

Сільські голови організовують  збір коштів на його лікування. Водночас, як повідомили у прес-службі Калуської РДА, на лікування Олега Климишина відділ освіти райдержадміністрації із коштів, які зібрані 1 вересня у сільських навчальних закладах для учасників АТО, передав 10 тис. гривень, громада УПЦ КП міста Калуш  (о. Григорій Мороз) –  2 тис. гривень.

Працівники райдержадміністрації одностайно прийняли рішення перерахувати  свій одноденний заробіток на лікування. Голова райдержадміністрації Микола Жовнір звернувся до керівників підприємств, установ, організацій  з проханням перераховувати кошти на лікування.

При Калуській районній раді відкрито благодійний рахунок, на який можна перерахувати кошти для лікування Олега Климишина.

На сесії міської ради, яка відбулася сьогодні, міський голова Ігор Насалик, повідомив , що Олег Климишин перебував у комі. Однак, завдяки члену-кореспонденту НАНУ, українському ученому Валерію Мазуру, до нього викликали професора-нейрохірурга, який провів ще одну операцію. Днями Олег Климишин вийшов із коми.

Олега Климишина було мобілізовано через військкомат 26 серпня. Він проходив навчання на полігоні у Яворові, а потім відбув у зону АТО.