zona_ato

— Олег перебуває у комфортній палаті. Разом із ним ще четверо людей, які також були поранені в зоні АТО. Вони не встають, — розповів Іван Качмар.

За словами Івана, «тепер уже всі допомагають Олегу». Вранці у п’ятницю його прийшли побратими із Івано-Франківська, провідують його і волонтери із Києва. Поряд із Олегом постійно знаходяться його друзі і земляки.

Нагадаємо, 17 липня Олег Івахнюк отримав кульові поранення у таз. Із тіла чоловіка медики витягли три кулі. Однак і досі не можна сказати, як буде проходити його одужання.

— Під час операції із його тіла витягли ще один осколок. Лікарі зробили все необхідне, щоб прочистити рану. Знадобиться ще не одна операція, їх має бути не менше трьох, — каже Іван. — Хірург-травматолог, який проводив операцію, сказав, що потрібен час, щоб знати, як піде одужання, чи вдасться відновити суглоб. Сказати, коли Олег зможе ходити, зараз ще не можна.

Олег Івахнюк-«Дніпро» — активний учасник революції Гідності, побратим Сергія Нігояна та інших бійців Небесної сотні.

— Він ніколи не відмовляв. В нього немає «заднього ходу», — сказав про Олега його побратим, калуський художник Володимир Безрукий, маючи на увазі, що  Олег ніколи не відступає назад.

Іван Качмар зазначив, що стежить і за лікуванням інших бійців батальйону «Дніпро», зокрема, вінничанина Артема та Максима, яких також мають доставити із Харкова до Києва, після чого повернеться до Калуша. Побратими, які не можуть бути поряд, бажають Олегу по швидшого одужання.