http://dailylviv.com/assets/cache/news/580x378/synyutka.jpg  Президент України Петро Порошенко представив сьогодні, 30 грудня, колективу Львівської обласної державної адміністрації нового голову Олега Синютку, якого він призначив 26 грудня 2014 року. Глава держави при цьому заявив:

«Цей рік був найскладнішим за 70 років з часів війни. Була спроба перетворити країну на диктатуру – всі пам’ятають закони 16 січня, 18 лютого – розстріл героїв на Майдані, відразу після цього анексію Криму».

Президент також згадав про волонтерський рух в Україні, який не має аналогів у світі, а також зробив екскурс в історію цього року, згадав також про підписання угоди про асоціацію та про закон про скасування позаблокового статусу України.

За його словами, позаблоковий статус України, який прийняли у 2010 році, позбавив України реформ на чотири роки.

Петро Порошенко також заявив, що, за його словами, «зараз ми повертаємося до системи євроатлантичного захисту», й наголосив на оперативності, із якою Рада прийняла бюджет. Президент пояснив, що якби його не прийняли, то з 1 січня Збройні сили України не мали б фінансування.

Петро Порошенко також зазначив на важливості проваджувати реформи, й зауважив: «Мені приємно, щоб до Галичини приїжджали вчитися, як створити дозвільну систему, як зробити так, щоб інвестор почувався тут як дома».

Представляючи нового голову Львівської облдержадміністрації – Олега Синютку, Президент сказав, що випробування попереду дуже суворі, але нам все вдасться. Своєю чергою, новопризначений керівник ЛОДАзазначив:

«Львівська область є серцем України і ми маємо бути свідомі, що якщо ми не будемо боротися із терористами на сході, то вони постукають у наші двері. Дуже багато людей чекають від нас чуда, але ми повинні сказати чесно, що чуда не буде, нас чекає важка кропітка праця».

Олег Синютка в свій час був застуником міського голови Івано-Франківська Зіновія Шкутяка, а остання його посада – перший заступник міського голови м. Львова Андрія Садового. Олега Синютку аналітики останні пів-року розглядали одним із реальних кандидатів на виборах міського голови Івано-Франківська.