Нещодавня злива наочно продемонструвала, що з водозливом на відремонтованій вулиці Шевченка в Івано-Франківську не все гаразд – вода просто немає куди діватися.

Втім керівник Департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак переконаний, що “Проблем із дощівкою на вулиці Шевченка немає!”. Саме так, з окличним знаком він відписався в коментарях під фотографіями в ФБ-групі Комуналка ІФ“, які показували затоплену вулицю Шевченка.

Далі Михайло Смушак пояснив, що є системна проблема на вулиці Січових Стрільців і що там необхідно будувати новий дощовий колектор.

“Є у нашому місті ще багато невирішених проблем, але не на вулиці Шевченка”, – підсумував директор департаменту.

Хоча, можливо, однією з причин, що воді під час дощу немає куди стікати є той факт, що не всі водозливні решітки після брукування вулиці залишилися функціональними.

Як, наприклад, водозливна решітка, біля будинку №22, яка була “похована” бід бруківкою підрядниками, котрі виконували ремонтні. Спочатку вони ще пробували її відшукати, а потім плюнули й сказали, що то робота Водоканалу.

Втім, як би там не було, водозливна решітка й надалі залишається “замурованою”. На доданих фото чудово видно, що решітка мала місце до ремонту.

На фото, яке зроблено 8 червня 2017 року  видно, що решітка вже відсутня.

Але проблем з дощівкою, як ми вже знаємо, на вулиці Шевченка немає.