В виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради відбулось навчання працівникиів виконавчого комітету з питань вивчення ділової української мови.

До участі у навчанні запрошено працівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, які відповідають за діловодство, інформаційну роботу, відповідають за роботу із зверненнями громадян.

Відкрила засідання заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Наталія Лишак, а лектор, головний спеціаліст управління освіти і науки Анна Миколаївна Рудак, розповіла про основні правила оформлення документів, ділового спілкування та необхідності грамотного оформлення документів.

Працівники виконавчого комітету міської ради пройшли тести на знання ділової української мови, правильності вживання деяких слів, задавали питання, – розповіли в МВК.

Управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю на даний час формується план навчань на ІІ півріччя 2013 року для працівників виконавчого комітету міської ради, резерву кадрів та голів, секретарів сільських рад Івано-Франківської міської ради.