http://vikna.if.ua/images/n/1782065_1427988794142115_5311999178095059458_n.jpg

Нижче наводимо текст інформації повністю:

“Працівниками міліції УОС УМВС та працівниками УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області Янковецький Констянтин Михайлович, Жила Микола Васильович, Фісевич Роман Іванович, Сорокаліта, Кобзей Юра, Білусяк, Яндрусяк Святослав, Симак Іван , Іванків Андрій та ще декілька працівників, дані яких не відомі. Відповідно виконували вказівки Полковникова та Вороніна які перешкоджали громадянам виїжджати в Київ на Майдан, а саме:
– Був зроблений замах на вбивство гр. Абрамів Василя, який повертався пізно ввечері з м. Івано-Франківська до дому на своєму білому пікапі та потрапив в ДТП на трасі Івано-Франківськ – Галич;
– Відстежували Подільського Андрія хотіли підкинути зброю, щоб закрити під час революції в тюрму;
– Була вказівка затримати Сербін Наталію, та підкинути наркотики;
– Були задіяні до роботи коли вчинили замах на вбивство Максима Кицюка;
– Здійснили напад на автобус 12.11.2013р., близько 22год.00хв. ночі, в районі вул. Івасюка, закидали автобус камінням, після чого засвітилися їхні машини – ВАЗ-2107 червоного кольору номерні знаки АТ5584ВВ, Део-Ланос сірого кольору АТ1832ВЕ, як вони сідали в них.

Можна написати дуже багато про цих зрадників, якої вони шкоди завдали нашим мирним громадянам, але не вистачає часу, ми вас дуже просимо «Правий Сектор» та «Самооборона», звернутися до преси, щоб вони оприлюднили їхні дані – яка в нас міліція, як вона дбає про безпеку громадян міста, а то вони на цьому не зупиняться і все одно будуть виконувати злочинні накази, а також до Начальника УМВС Сміха В.В., щоб їх всіх звільнили з ОВС за зраду державі.”

У зв’язку з поданою вище інформацією, пропонуємо керівництву Управління МВС в Івано-Франківській області перевірити вказану інформацію та сприяти відновленню справедливості шляхом покарання винних!!!”, – йдеться у повідомленні.