Петро Васкул

Петро Васкул

Нагадаємо, на світанку 25 червня патрульні зупинили “Hyundai Accent”, якем кермував Петро Васкул. Авто порушило правила дорожнього руху на вулиці Набережній в Івано-Франківську.

Поліцейські запропонували водію пройти освідчення на алкоголь. В крові виявилося 1,05 проміле, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Як йдеться в постанові, яку виніс суддя Олег Лазарів, порушник на виклик до суду не з’явився. Однак його вина у вчиненні адміністративного порушення у суді доведена матеріалами справи. Зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення; тестом на алкоголь; письмовими поясненнями свідків; актом огляду на стан алкогольного сп’яніння із використанням спеціальних технічних засобів та ін.

Читайте також: Як начальник поліції Косова та депутат від партії “Воля”, намагався зам’яти порушення закону (відео)

Суд визнав Васкула винним за ст. 130 ч. 1 КУпАП, оскільки він керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. За постановою суду, екс-начальник косівської поліції має сплатити 10 200 гривень штрафу. Крім того, суд позбавив його права керувати транспортними засобами протягом року. Постанову Івано-Франківського міського суду Петро Васкул може оскаржити в апеляційному суді.

До речі, екс-правоохоронець Петро Васкул є також за сумісництвом – депутатом Косівської райради, обраним до районної ради сьомого скликання від ПП «Воля».