http://www.s.0342.ua/section/newsIcon/subdir/full/upload/images/news/icon/article2622_144714029490.jpg

Про це вона розповіла кореспондунту сайту 0342.ua та на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

За її словами, через підробку документа, за що передбачена кримінальна відповідальність, її сестру та маму виключили зі списку членів ДВК.

Дана публікація стосується чесності ВО «СВОБОДА» Хто б міг подумати, та от стикнулася з такою ситуацією. Як і кожен громадянин нашої КРАЇНИ, мої рідні вирішили підзаробити на місцевих виборах. Перший тур пройшов без будь яких пригод, бо працювали із перевіриним кандидатом. У другий тур, на посаду мера пройшло два кандидати один із яких від ВО «Свобода».

Так от, мама з подругою підійшла до штабу кандидата, без будь-якого наміру співпрацювати з ними. Та все ж, так як мала при собі свій паспорт та паспорт моєї сестри, надала копії, з умовою – що як будуть писати заяви на членів ДВК – перетелефонують. Так от, не передзвонили. Ну і все ясно, пішли до інших. Написали заяву, надали копію документів. Відвідали перше зібрання, отримали запрошення на дільниці для доставлення їх до потенційних виборців. І тут дзвінок від ОВК: «Ваші заяви є від обох кандидатів – Вас виключають».

Не зрозумівши у чому справа, спробували розібратися. Виявилося, що працівники штабу ВО «Свобода», на основі наявних копій документів, власноруч написали заяви підробивши підписи (стаття 358 Кримінального кодексу – Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). У звязку із цим, сестра, яка перебуває у декретній відпустці погодившись на добу залишити 11 місячну дитину, «підзаробити» – залишилася НІ З ЧИМ. Бо згідно закону, якщо виявляються дві заяві від одного кандидата в ДВК – його автоматично виключають.

Отже, єдине прохання до іванофранківців. 15 листопада, думайте головою, розумом – а не тим що завжди. Бо підроблять все і всіх. Ви і оком не мигнете. ДЯКУЮ ШТАБУ ВО «СВОБОДА»“, – йдеться у повідомленні.

1

2