sam4

Представник обласної Самооборони Юрій Свирида розповів, що великою вантажівкою самообронівцівідвезли нашим землякам на схід 320 ящиків продовольчої допомоги. Жителі Івано-Франківщини зібрали медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі. Загальна вага вантажу понад 15 тонн.

«Наші хлопці дуже дякували за таку допомогу. Вони не чекали, що їм можуть привезти карпатський чай чи домашні соління. А коли відкривали коробки з дитячими малюнками – плакали. Західняків там дуже багато, є зі Снятинщини, Коломийщини, Надвірнянщини, Львівщини та Тернопільщини. В гарячих точках 90%  – це хлопці із західної України, і лише 10% – мешканці сходу», – розповів Юрій Свирида.

Самооборонівець сказав, що боєприпасів там вистачає, але хлопцям потрібні гумові чоботи, каски, карімати і тепловізори. Оскільки сепаратисти мають найновіші тепловізори, і це надає їм велику перевагу.

Івано-Франківська обласна Самооборона організувала доставку найнеобхіднішої допомоги в зону АТО і має намір продовжувати подібні акції, поки у цьому не зникне потреба. Вперше до такої акції долучилася Галицька промислова група та обласне «Об’єднання Самопоміч». З цією метоювідкритий банківський рахунок, на якому будуть акумулюватися кошти для миттєвої допомоги Збройним силам України. Кожен громадянин зможе контролювати витрачені кошти, оскільки відео та фото звіти, а також бухгалтерія буде розташована в інтернеті.

Гроші можна перерахувати на даний рахунок:

Отримувач – громадська організація «Галицька промислова група»                            рахунок № 26006011315536                                                                            ідентифікаційний код – 36732946                                                                                            банк отримувача – ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023                              призначення платежу – благодійна допомога для забезпечення військовослужбовців

sam3

sam2

sam1