Президент України Віктор Янукович відкрив у Сумській області третю чергу найбільшого в Європі елеватора, який побудувала компанія UkrLandFarming.

Про це Latifundist.com повідомили у прес-службі UkrLandFarming.
Даний об’єкт є одним з семи елеваторних комплексів найбільшого в Євразії агрохолдингу UkrLandFarming підприємця Олега Бахматюка. «Будемо чекати врожаю, щоб комплекс запрацював», – сказав Глава держави.
За словами Олега Бахматюка, будівництво елеватора стало частиною масштабної інвестиційної програми UkrLandFarming, спрямованої на розвиток і модернізацію зернової інфраструктури.

«Елеватор в смт Степанівка Сумської області є не тільки найбільшим, але і самим високотехнологічним і високопродуктивним в Європі. При цьому ємності одноразового зберігання, вироблені Grain Systems Inc і Chief Industries (США) і зовсім є найбільшими у світі. Сумарна річна потужність одночасного зберігання зернових на комплексі складає 500 тис. т, 180 тис. з яких були додані в 2013 році. Потужність з прийому та переробки перевищує 1 млн т зерна на рік », – зазначив О. Бахматюк.

 

Всього ж елеваторний парк компанії налічує 7 комплексів і 146 горизонтальних зерносховищ із загальним обсягом одноразового зберігання 1,634 тис. тонн.

За словами підприємця, наявність такого потужного сучасного елеваторного комплексу дозволяє підприємствам області знизити втрати врожаю з причини низького рівня зернової інфраструктури. І зменшує витрати на адміністрування і контроль запасів за рахунок можливості централізованого зберігання зерна в тому числі і для потреб Аграрного фонду України.

«Загальні інвестиції в проект склали більше 130 млн доларів, створено нові робочі місця з високим рівнем середньої заробітної плати», – додав О. Бахматюк.