2 червня, в Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Івано-Франківськ не став винятком.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування тривав з 10:15 до 10:50, а завершилося ЗНО о 14:00. Кореспонденти  відвідали франківську школу № 17, в одній з яких проводили тестування, поспілкувалися з абітурієнтами та відповідальною за пунк ЗНО.

Про це пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Абітурієнти кажуть, що завдання були нелегкі, але реальні для успішної здачі тестування. Розповіли і про майбутні плани – вибір професії.

Прямуючи до навчального закладу, журналісти помітили клаптик складеного паперу, який лежав просто неподалік входу. У подальшому з’ясувалося, що це шпаргалка з історії України, але чи скористався хтось нею під час ЗНО – невідомо. Відповідальна за пункт тестування у франківській школі № 17 Дарія Новікова (Ред. – директор школи) зауважила, що все пройшло спокійно і без ексцесів. Каже, що нікого не виганяли, нікому погано не ставало, а до металодетекторів абітурієнти віднеслися з розумінням. Відповідальна за ЗНО проінформувала, що 40 абітурієнтів не з’явилися. Пояснила, що це великі витрати для держави. Щодо знайденої шпаргалки відповіла:

“Молодець хтось, все-таки серйозно готувався. Не знаю чи це можна десь використати. В адуиторії відлагоджена робота. Якщо була б скарга чи заява про те, що хтось порушував, то можуть бути анульовані результати цілої аудиторії . Тому вони один одного пильнують. Вони всі мають бути в рівних умовах”.