О 02.44 годині на пульт централізованого спостереження центру технічної охорони Управління Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області надійшов сигнал «Тривога» з музею Ясінської селищної ради, який перебуває під охороною ДСО.

Черговий УДСО негайно передав повідомлення про спрацювання сигналізації в чергову частину Рахівського райвідділу УМВС України в Закарпатській області. На місце спрацювання було направлено дільничних інспекторів міліції, які, прибувши до сільради, виявили розбите каменем металопластикове вікно першого поверху.

Під час обстеження об’єкту в адмінприміщенні було виявлено та затримано громадянина, який одягнув на себе шинель часів Другої світової війни і вже збирався йти геть. Ним виявився непрацюючий мешканець Івано-Франківської області. У відповідь на питання, навіщо йому знадобився музейний експонат, 29-річний крадій не вигадав нічого кращого, як сказати, що він просто змерз.

На місце пригоди було викликано слідчо-оперативну групу Рахівського райвідділу міліції. За даним фактом проводиться перевірка.