Прикарпатець став ректором Національної академії прокуратури України

О. М. Литвак зазначив, що основним завданням академії є підготовка нових прокурорів за європейськими стандартами. До того ж, необхідно зробити все можливе, щоби фахівці, які вийдуть зі стін навчального закладу, відповідали тим вимогам, які сьогодні ставить Президент України і «щоб через певний період до прокурорів ставилися так, як сьогодні громадськість ставиться до воїнів, які захищають нашу конституційну цілісність і незалежність».

Довідково:
Національну академію прокуратури створено постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2002 року. У 2007 році Академії було надано статус Національної.
Олег Михайлович Литвак – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрНУ.
Народився 28 серпня 1949 року в селі Олещино Тлумацького району. Закінчив Харківський юридичний інститут. Обирався народним депутатом України по Тлумацькому виборчому округу № 87.
Він розпочинав свою роботу помічником прокурора м. Калуш, був виконувачем обов’язків Генерального прокурора України. Нагороджений орденом «За заслуги» трьох ступенів. Заслужений діяч науки і техніки України. Автор ряду книжок та численних статей у періодичній пресі.