Це побачив хтось із сусідів потерпілої й зателефонував її 49-річному синові, який живе в іншому селі. За кількадесят хвилин чоловік примчав своїм автомобілем до маминого обійстя. Він був неабияк розлючений, бо перед тим злодії двічі обкрадали господарство його старенької неньки, яка живе сама. Одного разу вони поцупили два мішки зерна, іншого – домашнє консервування та металобрухт, пише АП.

Заставши нарешті крадіїв на гарячому, чоловіків схопив у стодолі сокиру. Під час конфлікту з односельцями він заподіяв серйозну шкоду їх здоров’ю. Молодиків госпіталізували в районну лікарню, де помістили в реанімацію. В них – проламані черепи.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження на учасників обох сторін сутички: на пацієнтів реанімації – за крадіжку чужого майна, а на сина потерпілої – за умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинців. Такі дії караються як громадськими чи виправними роботами або арештом на строк до шести місяців чи обмеженням волі на строк до двох років. Усе залежатиме від стану побитих зловмисників.