pobyttja

45-річний калушанин, який проживав у цьому житловому будинку, — раніше співмешкав із калушанкою. У жінки від попереднього шлюбу є 22-річний син.

Як стало відомо, 22-річний чоловік живе у Львівській області. Він приїхав до Калуша напередодні.

— Молодший прийшов до житлового будинку із 35-річним калушанином, щоб з’ясувати стосунки  з колишнім співмешканцем своєї матері, який побив її, коли вони жили разом. 45-річного чоловіка не було вдома. Вони постукали, але їм не відчинили. Коли вони спускалися донизу, зустріли колишнього співмешканця матері на сходовій клітині. Він саме повертався додому, — повідомив «Вікнам» помічник начальника Калуського міськвідділу УМВС в Івано-Франківській області Олег Гладенький.

Пролунали образливі фрази. Виникла бійка. Молодший чоловік штовхнув старшого. Той упав і вдарився вдарився до поручнів. Молодший наніс удари, зазначив Олег Гладенький. Потім вони залишили його.

— Вони не думали, що наступила смерть, тому навіть не переховувалися. Їх затримали наступного дня, — додав помічник начальника Калуського міськвідділу УМВС в Івано-Франківській області.

За попередньою кримінально-правовою кваліфікацією, скоєно вбивство із необережності.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.119 КК України (убивство через необережність). Винних очікує обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.