“22 листопада до працівників Коломийського відділу поліції поступило повідомлення від жительки міста Коломиї 1986 року народження про зникнення її сина і про те, що на її мобільний телефон поступив дзвінок від невідомого чоловіка. Який повідомив, що її син знаходиться у нього і за його звільнення він вимагав 7 тисяч гривень. Причину він не пояснив, хто він такий, він теж не пояснив. Дав термін для того, щоб зібрати ці необхідні кошти і передати йому. У разі, якщо не перерахують кошти, якщо не нададуть ті кошти, які він вимагає, він погрожував фізичною розправою”, – повідомила начальник сектора ювенальної превенції УПД ГУНП в області підполковник поліції Алла Бойчук.

У поліції повідомляють, що чоловіка того ж вечора була затримано, ним виявився уродженець Коломиї 1971 року народження. Чоловік раніше судимий за пограбування і розбійні напади. Він винаймає будинок в місті Коломиї. У підвальному приміщенні, він утримував хлопчика. Підозрюваний свою вину визнав, зазначив, про те, що він сам є приватним підприємцем, здійснює торгівлю мобільними телефонами і аксесуарами до мобільних телефонів. Причина викрадення, в тому, що він підозрював цього хлопчика у крадіжці мобільного телефону. Хоча, раніше до відділу поліції заяв щодо крадіжки мобільного телефону у цього чоловіка не поступало, пишуть Версії.

“На даний час він затриманий у порядку ст. 208. Відкрите кримінальне провадження за викрадення, або незаконне позбавлення волі ст. 146 ч.2 вчинена щодо малолітнього. Хлопчик 2002 року народження, навчається в одній із шкіл міста Коломиї. В той день вранці він пішов до школи. Після другого уроку дитина пішла з уроків. Школа знаходиться неподалік робочого місця цього підприємця. Таким чином він його уримував протягом дня. Вже ввечері, близько 9 години, хлопчик був звільнений і повернутий матері. На даний час, хлопчик допитаний. З ним працюють психологи, дитина у стресовому стані”, – повідомила начальник сектора ювенальної превенції УПД ГУНП в області підполковник поліції Алла Бойчук.