pistolet

Подія трапилась пополудні у центрі Калуша., інформують ”Вікна” з посиланням на СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

Патрулюючи вулиці райцентру, наряд Калуського міськвідділу міліції побачили двох чоловіків, віком 25 та 30 років, котрі прямували на зустріч один одному. Один із молодиків в обох руках тяжко ніс автомобільні шини. Коли міліціонери підійшли ближче, то зауважили, що ці громадяни помітно хвилювався, і не дарма, як з’ясувалося згодом. В шині була коробка, а в ній – газовий пістолет, перероблений на вогнепальний.

Несподівано чоловіки щодуху почали тікати у різні сторони, залишивши автомобільні шини і прихопивши із собою зброю. Міліціонери кинулися навздогін втікачам. Один із спритників забіг на територію церкви, перед вхідними дверима у святиню викинув зброю та зайшов у середину. У храмі якраз була відправа літургії, тож молодик заховався між людьми.

Однак це його не врятувало. Правоохоронці дочекались закінчення відправи, а відтак доставили чоловіка до міськвідділу міліції. Іншого втікача правоохоронці розшукали пізніше.

Хто із цих спритників є власником переробленої зброї встановить досудове розслідування. Наразі чоловіки не хочуть зізнаватися, а вказують один на одного. Це й зрозуміло, адже відповідальність, згідно ч.1 ст.263 КК України, за такі дії передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.