621x466-441a4a9483ce75bd6039d16b25caa247

Випуск за участю цієї учасниці навряд чи залишив глядачів байдужим. Вразлива й щира Люда не змогла стримати сліз щастя ще в київському аеропорту в очікуванні прильоту в Емірати. Провівши три дні в ОАЕ і подивившись на світ під зовсім іншим кутом, дівчина пообіцяла собі повернутися в Дубай ще раз. І зробити все можливе , щоб покращити своє життя.

«Я дуже часто згадую прогулянку на квадрациклах пустелею – це було нереально круто! Шалено хочеться повернутися назад! Це моя головна мета. Повернушись додому, я вирішила вивчати англійську мову. У нашому селищі є репетитор, поки займаюся тільки раз на тиждень. Думаю звільнитися з роботи, аби приділити навчанню більше часу», – розповідає Люда.

Із «панянкою» Оленою Гудковою дівчина регулярно спілкується в соцмережах. Олена вірить в те, що «селянка» досягне своєї мети і зможе знайти роботу в Дубаї, тому всіляко намагається їй допомогти. Коли вона була вдома у Люди, помітила, що та захоплюється гелевим нарощуванням нігтів. Олена впевнена, що закордоном “селянка” може зробити кар’єру в beauty-індустрії.