Про це повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Вчора, в пункті пропуску «Шегині», що на українсько-польському кордоні, для оформлення на виїзд з України прибула 44-річна громадянка України, мешканка Івано-Франківщини зі своєю донькою 9-ти років.

На паспортний контроль жінка надала нотаріально засвідчену заяву батька дитини, про те, що він надає згоду на вивезення доньки за кордон.

В ході здійснення перевірочних заходів інспектор прикордонної служби з’ясував, що даний документ виданий незаконно, адже батько дівчинки перебуває за кордоном і фізично не міг особисто підписати його.

По даному випадку прикордонник доповів старшому в пункті пропуску і запросив жінку до службового приміщення для роз’яснень.

Розуміючи своє становище та сподіваючись таки виїхати з дитиною за кордон, жінка не придумала нічого кращого як в додаток до всього ще й спробувати відкупитися від правоохоронців та дати хабара у розмірі 50 євро. Звісно, що до Польщі їх ніхто не пропустив, а від хабара прикордонники відмовилися.

Отже, крім пояснень щодо можливої підробки документів, жінці також довелося відповідати на питання поліцейських стосовно спроби дачі незаконної винагороди правоохоронцю.