На Чемпіонаті Європи у Сербії борчиня Ілона Семків здобула “срібло”. Це вже друга срібна медаль чемпіонату Європи спортсменки цьогоріч. Цього разу – у дорослій категорії, а не юніорській, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“До цієї медалі я йшла дуже довго – уже 12 років тренуюся. Так, були моменти, коли здавалося, що вже нічого не вийде, але у фіналі я зібралася з силами і дійшла до мети”, – каже Семків.

Усього дівчина боролася у 4 сутичках. У фіналі зустрілася з 7-разовою чемпіонкою Європи, 3-разовою призеркою Олімпійських Ігор Марією Стадник.

“У фіналі зустрілася з досвідченою спортсменкою. Вона мій кумир. Це була така моя мрія – хотіла дізнатися, скільки мені ще потрібно тренуватися, щоб досягнути таких результатів.

У цілому, дуже задоволена собою і медаллю, і хотіла б подякувати всім людям, що сидять за одним столом зі мною, особливо тренерам – вони дуже допомагали мені”, – зізнається Семків.

“Це перший крок до олімпійської медалі”, – зазначає президент обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук.

Спортсменку нагородили грамотою та нагородою обласної ради. Зараз дівчина готується до турніру у Баку. У перспективі – участь у Чемпіонаті світу, який пройде у Франції. Тренує дівчину Максим Кравченко.

На дорослому Чемпіонаті України прикарпатські спортсмени здобули 9 нагород. Серед чоловіків – двоє переможців.

“Навіть троє. Був безпрецедентний випадок, коли у фіналі мали зустрітися двоє-братів близнюків – Іван та Петро Білейчуки зі Снятинщини. Вони просто потиснути один одному руку, і фактичну перемогу здобув Іван Білейчук. Такого за період незалежної України ще не було. Були колись брати Білоглазови у Радянському Союзі відомі, будемо сподіватися, що наші спортсмени будуть такими ж відомими”, – каже Прощук.

Також чемпіонство здобули дві прикарпатки, передає Галка.