Результат пошуку зображень за запитом "шахраї"

Довіряючи незнайомцям 71-річна пенсіонерка віддала у руки шахраям всі родинні золоті вироби.

12 жовтня до місцевих правоохоронців надійшла заява від 39-річного жителя міста, котрий повідомив, про те, що невідома особа шахрайським шляхомзаволоділа золотими воробами його матері, – пишуть Версії з посиланням на прес-службу ГУНП в Івано-Франківській області.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що напередодні на мобільний телефон потерпілої зателефонував невідомий чоловік з прихованого номеру та, назвавшись «псевдо» сином жінки і сказав, що скоїв ДТП. Після того, до розмови долучився поліцейський, який запропонував відкупитися від в’язниці та передати 5000 доларів США. Коли жінка повідомила, мотивуючи тим, що не має такої суми, то незнайомець сказав що можна розрахуватись золотими виробами. Потерпіла, не роздумуючи, зібрала всі ювелірні вироби та передала незнайомому чоловікові не слов’янської зовнішності. Відтак зателефонувала до свого сина та дізналася, що з ним усе впорядку.

Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять перевірку та вживають заходів щодо встановлення осіб зловмисників для притягнення їх до відповідальності.

У зв’язку з численними фактами шахрайств, правоохоронці вкотре закликають громадян бути пильними та обережними: не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам, проявляти свідомість та не приймати поспішних рішень. У жодному випадку не довіряти отриманій інформації, адже немає такої життєвої ситуації, яка би вимагала термінової потреби перечислювати комусь гроші за будь що.