Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину

Новоушицькі правоохоронці перевірили затриману по базах даних за ксерокопією паспорта, що була в неї, і з’ясували – жінка у Івано-Франківській області визнана судом померлою ще в минулому році, повідомляють Версії з посиланням на Depo.Хмельницький.

Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину - фото 1

Виявилося, що прикарпатка Ольга Сосенко, яка проживала в селі Підлісся Івано-Франківської області, рік тому пішла з дому та перебувала в розшуку як безвісті зникла. В лютому 2016 року в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесли відомості за фактом її зникнення. А в червні кримінальне провадження закрили у зв’язку з тим, що її рідним надали для впізнання тіло невідомої жінки (яку нібито знайшли на території Донецької області), в якому вони впізнали свою зниклу родичку.

 

“Сама ж пані розповіла, що майже рік тому посварилася із мамою та, нікому нічого не сказавши, взяла речі і поїхала на Вінничину до свого друга, з яким познайомилася і спілкувалася у соціальних мережах, – розповідає речниця. – В той момент, коли на неї натрапили правоохоронці, вона саме добиралася до райцкентру, щоб повернутися до матері після сварки з другом.” – каже речник ГУ НП в Хмельницькій області Інна Глега.

З’ясувавши всі обставини, працівники поліції Новоушицького ВП зв’язались з батьками Ольги та повідомили їм, що їх донька, яку вони поховали, жива та здорова.

“Після свого другого народження Ольгу Сосенко відправили за місцем проживання в Івано-Франківську область,” – резюмують поліцейські.