poviya_seks

У пункт пропуску для проходження прикордонного контролю легковий автомобіль, у якому, окрім водія, слідували до Польщі троє жінок, жительок міста Івано-Франківськ, прибув учора вночі.

Так як у рамках оперативної взаємодії з співробітниками Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаним з торгівлею людьми, прикордонниками було отримано попередню інформацію про можливий незаконний вивіз громадянок України за кордон, то щодо зазначених громадян було прийнято рішення про проведення додаткової перевірки та негайно повідомлено співробітників органів внутрішніх справ.

Як повідомили Паралелі у прес-службі Державної прикордонної служби України, в ході бесіди було з’ясовано, що однією з пасажирок авто, за попередньою домовленістю, було організовано вивіз двох жінок, 1989 та 1991 року народження, до міста Жешув (Республіка Польща) з метою подальшої їх сексуальної експлуатації.

За результатами перевірочних заходів прикордонниками було направлено повідомлення в органи внутрішніх справ про виявлення ознак вчинення злочину, передбаченого статтею 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини».

Затриманих громадян було передано співробітникам Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.