remont_dorig

Громада та підприємці міста зібрали понад 200 тисяч гривень благодійних внесків. 8 жовтня дорожники розпочали капітальний ремонт дорожнього покриття. Відремонтували стільки, на скільки вистачило цих грошей. На капітально відремонтованому відтинку дороги вдалось нанести дорожню розмітку та увімкнути світлофори, повідомили КУРСу в Долинській міській раді.

Капітального ремонту потребує ще щонайменше 1200 погонних метрів дорожнього покриття. На це потрібні великі кошти.

Після першого робочого візиту в Долину голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук дуже схвально поставився до ініціативи громади міста. Він пообіцяв, що наступного року дорога державного значення в межах Долини буде капітально відремонтована. Обіцянка виділити на це достатню суму коштів в бюджеті Облавтодору в 2015 році досі в силі. Але до цього ремонту залишки дороги ще мають якось “дожити”, перебувши цю зиму та забезпечуючи більш-менш нормальні умови для проїзду транспорту.

За ініціативи міського голови та підтримки голови ОДА, сьогодні Облавтодором укладено угоду із підрядною організацією”Єврошлях-Ів” для проведення т. зв. “чорнового” асфальтування ділянок дороги по вул. Хмельницького та Данила Галицького в Долині. Цей шар є вирівнюючим і буде використаний як основа при капітальному ремонті дороги в наступному році. Використовуючи кожну сприятливу днину, підрядникам на цей час вже вдалось провести роботи на відтинку дороги по вул. Хмельницького – від АЗС WOG до перехрестя з вул. Нафтовиків. На черзі проведення аналогічних робіт на найбільш зруйнованих ділянках дороги по вул. Данила Галицького.