http://cs317030.vk.me/v317030767/a32b/jw6uWbx8UHI.jpg

 

Важкі дні Майдану виявили найкращі цінності українців, навчили нас об’єднуватися, підтримувати один одного і стояти пліч-о-пліч навіть в найтрагічніші криваві дні. Анна переконана, що саме завдяки таким якостям Україна впевнено йде до свого кращого майбутнього, хоча і закривавленими кроками.

 

«Якби мене спитали, чи повторила я б своє рішення, чи була б на Майдані знову – однозначно ТАК. Я б робила те саме і навіть більше, оскільки ті мінімальні зміни, що ми вже зараз бачимо: перелом ментальності людей, поглядів – це результат Революції Гідності», – сказала Анна.

 

До подій на Майдані українська красуня представляла нашу країну на міжнародних конкурсах краси, брала участь в різноманітних музичних і творчих проектах. Тепер її життя і пріорітети змінилися, і ці зміни сама Анна вважає необхідними і природніми.

 

Сьогодні колишня Міс Україна активно займається волонтерською діяльністю, бере участь у благодійних аукціонах, залучає іноземних інвесторів для створення нових проектів.

 

«Я знайшла контакти з благодійниками світового рівня і маю на меті втілити в життя проект школи для талановитої молоді, переважно переселенців зі сходу України. Я вважаю, що діти мають право і повинні отримувати достойну освіту, незважаючи на сьогоднішню ситуацію. Нам потрібно вкладати гроші в освітні проекти, оскільки молодь заслуговує шансу на перспективне майбутнє, і вони є нашим майбутнім», – наголосила Анна.

 

Анна сподівається, що після війни люди нарешті повністю побачать ту красу, що їх оточує, стануть розсудливішими, почнуть зважувати свої дії та нести за них відповідальність.