mvs

Цьогоріч була ініційована нарада при голові Івано-Франківської ОДА з метою додаткового залучення до несення служби на виборчих дільницях членів громадських формувань представників створеного Народного ополчення краю.

«Вже задіяли максимальну кількість особового складу. В середньому це 2 міліціонера на дільницю. В суботу до охорони долучаться також працівники ДСНС, а у день голосування – представники громадськості. Загалом охорону здійснюватимуть 4 людини», – зазначив Кулак.

Разом з пожежниками вже обстежили виборчі дільниці на можливі порушення.

22 травня в Івано-Франківську та Рожнятівському районі розпочали видачу виборчих бюлетенів, які незабаром у встановленому законом порядку передадуть під охорону міліціонерів.

«Працівники міліції будуть здійснювати охорону правопорядку під час виборів на суміжній із ДВК території, адже вони не мають право знаходитися у приміщенні для голосування. А представники громадськості зможуть бути безпосередньо на дільниці», – повідомив речник міліції.

Загалом, прикарпатські міліціонери здійснюватимуть посилену охорону громадського порядку у день виборів, 25 травня.

«Очікується близько двох мільйонів виборців на 1034 дільницях. До несення служби буде задіяно близько 30 екіпажів міліції, які реагуватимуть на можливі злочинні дії у день голосування», – говорить Кулак.

У підсумку речник прикарпатської міліції запевнив, що незважаючи на повідомлення у соціальних мережах про ймовірні провокації правоохоронці готові до здійснення своїх прямих обов’язків.