IMG_3692

Нагадаємо, це вбивство сталося наприкінці квітня цього року, тіло 32-х річного міліціонера, який зранку виїхав заступати на чергування, знайшли у полі.

«Одразу було встановлено, що до вбивства причетні три особи, які мешкали з загиблим в тому ж і сусідніх селах, – розповів Баб’юк – Протягом першого місяця ми затримали одного з підозрюваних, і йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Цього місяця матеріали уже передали у суд».

Весь цей час тривало слідство по встановленню місця перебування двох інших осіб. Як каже Баб’юк, були величезні труднощі у зв’язку з загальноукраїнською ситуацією. Міліція навіть відпрацьовувала версію, що ці особи зараз на сході країни. 10 разів правоохоронці виїздили за межі області, щоб перевірити різні версії місця перебування підозрюваних.

«У листопаді ми отримали інформацію, що один з них повернувся додому і переховується у підвалі, – повідомив Баб’юк. – Отримали дозвіл на обшук, виїхала оперативна група і особу затримали. Зараз йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

Зараз тривають заходи щодо розшуку третього підозрюваного, тому міліція не розкриває деталей справи. Відомо, що між міліціонером і підозрюваними могли бути неприязні стосунки, оскільки останні характеризуються як схильні до хуліганства, а міліціонер не раз робив їм зауваження. Та всі мотиви буде встановлювати слідство. До слова, найбільша міра покарання за вбивство правоохоронця при виконанні службових обов’язків – довічне ув’язнення