Шарбель Сааде за професією лікар, навчався в Парижі та Монреалі, працював у гарячих точках планети у незалежній міжнародній гуманітарній медичній організації “Лікарі без кордонів”, пишуть Версії  з посиланням на Фіртку.

Син відомих ліванських меценатів Алмази і Рашіда Сааде, засновників «Міжнародної фундації Рашід і Алмаза Сааде». Його мати, Алмаза Сааде – перша жінка Сходу, яка отримала найвищу нагороду Ватикану від Папи Івана Павла ІІ.

Шарбель Сааде має звання полковника Суверенного Мальтійського ордену в Римі. Є громадянином трьох держав, а відвідав майже сорок країн. Володіє сімома мовами, та найбільше захоплюється французькою мовою та культурою і продовжує місію своїх батьків – допомагати бідним в усьому світі. Марія і Шарбель познайомилися на Міжнародному медичному конгресі і через сім місяців одружилися. Молоде подружжя дуже любить подорожувати і планує жити на три країни: Канаду, Ліван та Україну.

У творчості поетеси з’явилися нові вірші, присвячені любові і вірності. Вона показала своїм прикладом, що потрібно уміти чекати свою долю, а зустрівши, цінувати і дякувати Богу, бо дійсно, що у житті «на все є свій час».

Нагадаємо, 24-річна поетеса Марія Тимчук зачарувала експертів «ПоLOVEинок» своєю дивовижною літературною української мовою, щирістю і дитячою безпосередністю.