Одночасно з піснею з’явилося і містичне відео, зняте за мотивами українських міфів про мавок, русалок та лісових духів. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Співачка народилася і виросла серед Карпатських гір та лісів, то ж чула багато легенд і міфів від людей старшого покоління. Тому у цій пісні вона вирішила передати слухачам атмосферу поєднання українського етносу та містики.

 

“У сиву давнину наші предки вірили в силу землі, повітря, води та вогню. Природа дарувала їм життя, але й могла забрати все за одну мить. Тому люди поклонялися їй та вірили в містичні створіння – русалок, мавок і лісових духів. Сьогодні важко в це повірити, але, можливо, вони все ж таки існують? Людині й дотепер не підвладна жодна стихія, і нам стає лячно, коли ми опиняємося сам на сам із природою. Вона зачаровує нас, і у тиші, на самоті, ми набагато сильніше чуємо голос наших предків. Мені здається, що у лісі живе щось містичне, а вода приховує його таємниці. Я вірю в це, бо переконалася у цьому сама…”, – розповіла співачка.

ДОВІДКА:

Іванна Червінська, співачка, 26 років. Народилася в селищі Печеніжин, Коломийського району, Івано-Франківської області. Стала півфіналісткою 6-го сезону талант-шоу “Голос країни” у команді Святослава Вакарчука. Живе в Києві. Батько — будівельник, мама працює провідником на залізниці.