Результат пошуку зображень за запитом "порошенко"
Зокрема, директору Вигодського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради Оксані Якимів присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Відповідний Указ №152/2017 Президент України Петро Порошенко підписав у четвер, 31 травня.

Варто зазначити, що Оксана Романівна очолює Вигодський навчально-реабілітаційний цент з жовтня 2005 року. Під її керівництвом заклад досяг значних результатів у корекційно-освітній діяльності та отримав позитивний імідж серед громадськості регіону. Інноваційні процеси, та осучаснення змісту нової української спеціальної освіти вивели центр на нові ціннісні орієнтири та етапи розвитку.

Довідка:

Оксана Якимів – авторка регіональних програм з виховання дітей: «Діти-вигодяни», за якою працюють дошкільні заклади Долинського району з 1997 року,  з реалізації гендерної політики «Сімейний кур’єр», яка впроваджена у практику роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Долинської РДА. Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у 2011 році затверджено і рекомендовано до друку і використання авторські програми педагога з виховання дітей з особливостями у психофізичному розвитку. Свого часу О.Якимів була рецензентом тифлофікованої Брайлівської дитячої літератури, що випущена друком («Світ моїх казок» та Івана Франка «Захар Беркут», «Лисичка-сестричка», «Математика», якими забезпечено бібліотеки держави).

За сприяння та під керівництвом О.Якимів реалізовувалися перші авторські та єдині в Україні соціальнозначущі проекти розвитку життєвих компетентностей незрячих дітей у закладі «Крок до життя» та «Школа вражень».

У листопаді минулого року Оксана Романівна нагороджена спеціальною відзнакою Опольського повіту Республіка Польща «Магнолія Повіту Опольського».