kvartyra
 Про це 2 грудня розповів голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

«Ми прийняли рішення, що не будемо сподіватись на Міноборони, а купимо квартиру власними силами – коштами обласної та міської влади. І обласна влада, і виконком виділили необхідний фінансовий ресурс – сім’я отримає квартиру. Якщо не помилюсь, це двокімнатна квартира у мікрорайоні Пасічна. Ми виконали взяті зобов’язання. Ще раз відзначу, що якщо люди мають бажання щось зробити, то вони це беруть і роблять, якщо ж не мають бажання – шукають причину.

Я схиляю голову перед  цією родиною, співчуваю дружині, їхньому горю і прошу вибачення за всі незручності, які були причинені цій сім’ї бюрократичною машиною нашої держави», – відзначив Олег Гончарук, інформує прес-служба ОДА.

Нагадаємо, згідно спільного розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради №714/722-р від 25.11.2014 року з резервного фонду обласного бюджету як субвенцію Івано-Франківському міському бюджету перераховано двісті тисяч гривень для придбання житла сім’ї загиблого Юрія Барана, який брав безпосередню участь в антитерористичних операціях.

Міський виконавчий комітет також за рахунок резервного фонду виділив 200 тисяч гривень.