Голова районної ради Роман Крутий привітав учасників та гостей свята з цим чудовим днем, побажав добробуту, процвітання, вагомих здобутків у розвитку села та від районної ради подарував Довгівській сільській раді ноутбук, зазначивши, що за останніх півтора року районною радою на потреби соціально-економічного розвитку Довгого з районного бюджету виділено близько 350 тис. гривень та що районна влада допомагатиме жителям села і надалі втілювати в життя необхідні плани і корисні для громади проекти. Про це пишуть Версії з посиланням на  Тисменицьку РДА.

Сільський голова Довгого Роман Червак та гості свята також вітали мешканців села та зверталися з найщирішими побажаннями добра, благодатної долі, процвітання та всіляких гараздів.

Завдяки спонсорам – ТОВ “Стриганецький кар’єр” та місцевому фермеру Василю Воловцю мешканці села отримали символічні подарунки – м’ясну продукцію. Частували гостей свята і цукерками, печивом, кавунами.

Є у Довгому й своя кулінарна традиція – на великі свята готувати юшку і картоплю з м’ясом та частувати ними всіх охочих – відтворили цю традицію селяни й 7 липня, у День села.