IMG_9036

Кандидат в народні депутати від партії “ВОЛЯ” по 84 округу Ольга Галабала подала до суду позов на Мирона Матейка, за наклеп про те, що її начебто фінансує Віктор Медведчук. Як розповів довірена особа кандидата Антон Соболівський, таку інформацію Матейко озвучив під час зборів медичних працівників Галицької міської лікарні.

“Ці збори відбулись з однією метою – очорнити кандидата в народні депутати Ольгу Галабалу”, – впевнений адвокат.

IMG_9065

Соболівський розповів, що вся інформацію про фінансування виборчого фонду кандидата Ольги Галабали є у відкритому доступі.

“Ми надали проміжний звіт про витрачені кошти з виборчого фонду руху “Чесно”, та окружній виборчій комісії. Тому ми вимагаємо визнати дії Матейка по поширенні цієї інформації неправомірними”, – відзначив адвокат Антон Соболівський.

IMG_9069

На засідання суду Мирон Матейко так і не з’явився. Суд задовілний клопотання адвоката Ольги Галабали, та викличе Мирона Матейка на наступне засідання суду в якості свідка.

IMG_9052

Під час мітингу одна із лідерів партії “ВОЛЯ”, яка делегована партією у спільний список кандидатів “Самопомочі”, член громадського люстраційного комітету разом із Єгором Соболєвим Ірина Суслова розповіла галичанам про те, що Ользі Галабалі надійшла найбільша кількість люстраційних скарг саме на головного лікаря Галицької районної лікарні Мирона Матейка тому що він підпадає під люстраційні критерії.

“Саме тому, ми сьогодні прийшли до суду. Ми просимо громаду, підтримати нас, та нашого кандидата Ольгу Галабалу, та разом не допустити повернення Матейка на займану посаду”, – заявила Ірина Суслова.

IMG_9080