АТО2

Про це в коментарях виданню galka.if.ua повідомила дружина одного із бійців Олена.

«Вони ще місяць тому всі мали каски і навіть по два бронежилети на одного. Їм ні бронежилетів, ні касок більше не потрібно», — каже Олена.

За її словами, бійці потребують зброї, з допомогою якої могли би активно протистояти ворогові. Наразі вони забезпечені лише легкою стрілецькою зброєю, і то, частину її втратили.

«На сьогоднішній день снаряд влучив у склад зі зброєю, частину її знищено. Правда, є ще зброя, яка була схована в іншому місці», — каже Олена.

Також знищено штаб, розбито комп’ютери, наразі немає зв’язку із штабом АТО та міністерством оборони.

За словами Олени, бійці «Прикарпаття» розташовані приблизно за п’ять кілометрів із кордоном з Росією. Із території РФ регулярно ідуть обстріли.

«Хлопці не знають і не розуміють, чому вони там стоять. Їх в будь-який момент може накрити, вони як гарматне м’ясо. У штабі АТО не пояснюють їх завдань», — розповідає Олена.

Вона відзначає, що жінки і матері дуже переживають. Адже за її словами, у батальйоні уже є два загиблих і поранені. Каже, що хлопці потребують справжньої зброї, наприклад, мінометів. Проте згідно статуту така зроби для них не передбачена.