news-image: Матері та бійці батальйону «Прикарпаття» назбирали 300 тисяч для застави і прийшли вимагати звільнення комбата під ОДА

 Нагадаємо, 3 вересня Одеський cуд присудив командиру 5-го батальйону «Прикарпаття» коломиянину Віталію Комару 2 місяці утримання під вартою. При цьому Комар може вийти на свободу, якщо внесе заставу в розмірі 300 тисяч гривень.

Як відомо, п’ятий батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» повернувся за наказом командира із зони АТО у місце дислокації — у Делятин. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 402 (непокора), частини 2 статті 404 (опір начальникові або примушення його до порушення службових обов’язків) і частини 3 статті 409 (ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом) КК України. Варто відзначити, що Комару загрожує до 10 років позбавлення волі.

Тож сьогодні бійці підпорядкованого Комару батальйону прийшли до голови Івано-Франківської ОДА та військового комісара вимагати його негайного звільнення. За словами бійців, вони за допомогою небайдужих прикарпатців вже навіть назбирали 300 тисяч гривень для застави, передає кореспондент «Бліц-Інфо» із місця події. Дехто зауважує, що готовий знову їхати на схід, але тільки разом із своїм комбатом. Натомість, за інформацією військових, їх хочуть відправити до різних батальйонів в інших областях. Та на це вони категорично не згодні.

Після тривалих суперечок було вирішено провести переговори. Тож зараз представники від бійців та матерів разом із військовим комісаром Павлюком та заступником голови Івано-Фрнаківської ОДА за закритими дверима пробують знайти спільне рішення що влаштує кожну з сторін.