Обласний військовий комісар Ігор Павлюк, прибувши на місце перекриття, розповів про ситуацію, яка склалася із батальйоном «Прикарпаття».

 

http://cs617528.vk.me/v617528767/173ad/s30IIqBaSaM.jpg

 

«Прикарпатські військовослужбовці залишили своє виконання бойового завдання, там, де йому було прописано у Донецькій області. Сталося це у зв’язку із тим, що батальйон «Прикарпаття» був обстріляний «Градами», «Ураганами» та реактивними мінометами. Отже вони покинули свої бойові позиції, перемістившись в безпечну зону». Це була вимушена зміна бойової позиції», – наголосив обласний комісар.

 

За його словами, таку інформацію було одержано від командира батальйону «Прикарпаття» безпосередньо у телефонному режимі.

 

«Він мене запевнив, що весь особовий склад живий-здоровий. Загрози життю наших військових немає». Я вважаю, що військовослужбовців батальйону «Прикарпаття» не можна звинувачувати в дезертирстві. Командир батальйону зберіг життя і безпеку особового складу», – наголосив Ігор Павлюк.

 

«Незабаром буде прийняте рішення вищим керівництвом Міністерства оборони України щодо подальшого застосування батальйону», – підсумував комісар.