Був задіяний автобус “Спринтер”( водій – Петро Зеленевич ). Вантаж надали – громади с.Камінна, с.Пнів, м.Надвірної, трудові колективи відділу освіти, Львівгазвидобування, НГВУ та Нафтохіміка, це – буржуйки, матраси, одіяла, одяг, продукти, “Надвірнянський фонд оборони”( Богдан Вінтоняк ) – бензопилу, повідомляють у Навдірнянській РДА.

 

Учні Переріслянської школи зібрали 6340 грн., за котрі було придбано взуття та військовий одяг. Школа Середнього Майдану надала 1500 грн., Надвірнянський ліцей – 1000 грн., громада с.Черник – 800 грн. на придбання пального. Частину пального надав власник транспорту та військові. В школу-інтернат м.Краматорськ передали вантаж від Надвірнянського ліцею. Крім того допомогли Василю Будзаку доставити позашляховик воякам АТО. Частину вантажу передали для доставки у війська волонтерській групі з Битькова ( Василь Павлик ).

 

В процесі поїздки відвідали вояків 80, 44, 128 бригад, в яких воює багато наших земляків і котрі передають усім вітання та подяку.

 

Потреби військ – спальні мішки, уніформа, дощовики, шкарпетки, білизна, миючі засоби, ізоляційні матеріали, акумулятори та батарейки, одноразовий посуд.