gaz

«Відповідно до протокольних доручень, які подані щодо зменшення споживання газу, були внесені відповідні коригування та зміни, — зазначив заступник голови ОДА Любомир Слободян. — Що стосується організаційних заходів, то орієнтовний відсоток зменшення споживання газу — це 1,8%, по технічних засобах — 10,9%. По здійсненню заміщення — переведення котлів на альтернативні види палива; цей показник складає 45%, і по тимчасових кризових  заходах —  10,1%».

Що стосується переведень котелень на альтернативні види палива то на сьогоднішній день в роботі знаходиться 17 котелень і щодо 22 котелень завершується виготовлення проектно — кошторисної документації. Беручи до уваги, що тимчасові кризові заходи залежать від природних умов, зараз опрацьовується коригування плану щодо заміщення більшої кількості котелень, та залучення інвесторів, оскільки як обласний, так і місцеві бюджети, мають обмежені ресурси.

Нагадаємо, Івано-Франківськом ширяться чутки про те, що у школах буде введений шестиденний графік навчання. Таким чином можна буде збільшити зимові канікули і заощадити на газі.