ato

“Президенту України Порошенку П.О.

Звернення депутатів Тисменицької районної ради.

Ми, депутати Тисменицької районної ради, стурбовані зволіканням з легалізацією Добровольчого українського корпусу, бійці якого беруть активну участь у проведенні АТО. Якщо забезпечення продовольством, спорядженням та амуніцією взяли на себе громадські організації, то ситуація з постачанням зброї та боєприпасів вкрай критична. Парадоксальними є факти, коли під час вогневого контакту з противником бійцям ДУК доводиться заощаджувати набої, а відсутність бронетехніки стала однією з причин загибелі 12 серпня 2014р. 13 добровольців, які пересувалися для виконання бойового завдання, погодженого з Генштабом, звичайним автобусом. Через нестачу озброєння ДУК змушений обмежувати набір новобранців та відмовляти багатьом добровольцям. Прикро, що родичі загиблих та бійці ДУК не мають жодних прав учасників АТО. Ми переконані, що кожний громадянин України, який бажає захищати державу зі зброєю в руках, повинен отримати таку можливість, незалежно від політичних переконань та належності до певних політсил. Також участь в АТО добровольців сприяє піднесенню бойового духу військовослужбовців ЗСУ.

У зв’язку з викладеним вище просимо Вас, пане Президент, розглянути як першочергове питання легалізації Добровольчого Українського Корпусу та надання офіційного статусу бійцям цієї бойової одиниці.

За словами одного з групи депутатів – це звернення буде опубліковано на сайті Тисменицької районної ради та у місцевій газеті.

Активісти “Правого сектору” від імені бійців Добровольчого Українського Корпусу висловлюють подяку депутатам Тисменицької районної ради, які підтримали бійців та сподіваються, що Президент дослухатиметься до свого народу!

Нагадаємо, Добровольчий український корпус — добровільне мілітарне об’єднання громадян України, створене лідером “Правого сектору” Дмитром Ярошем, що в рамках АТО веде бойові дії на Донбасі.