kaz1

 

«В Івано-Франківську діє гральний зал навіть навпроти Катедри. На святому місці! Вчора зайшла туди, там темно, страшно, чорно, навіть нема, де сісти. Хотіла я заграти, шоб видіти, шо то є. Я розумію, шо це вічне питання відноситься до управління внутрішніх справ. Але, враховуючи вашу наполегливість і завзятість, хотіла до вас звернутися, щоб ви підставили їм своє плече. Бо це трагедія і для людей, і для дітей», — сказала депутат обласної ради.

«Тут в залі присутня Самооборона, яка ініціювала мій приїзд в Надвірну, бо надвірнянські правоохоронці не дотримуються законодавства щодо припинення грального бізнесу. Тоді я назвав їм адреси. Недавно в Інтернеті прочитав, що в кількох містах і в Надвірній, зокрема зупинило роботу гральних залів. За два дні припиняється робота цих закладів, це робиться  не тільки завдяки правоохорнцям завдяки представникам  громадськості. Дуже багато правоохоронців це прикривають на місцях Є такі факти — повідомляйте мені. Ми будемо приймати рішення щодо правоохоронців та посадовців, які подібним займаються», — відповів прокурор Ігор Настасяк.

Як відомо, протягом однієї доби правоохоронці виявили та припинили незаконну діяльність п’яти закладів, в яких надавались послуги у сфері грального бізнесу, а в навіть більше – відвідувачів закладу пригощали фальсифікованими алкогольними напоями.