Діти дізнались, що назва їхнього табору, який розташований у Галицькому районі, що на Івано-Франківщині, така ж, як і у міліцейського спецпідрозділу – «Сокіл». Тож школярі вирішили у доступний їм спосіб підтримати співробітників УБОЗу, котрі несуть службу на сході нашої країни.

Вихованці дитячого табору власноруч виготовили мішечки-обереги на удачу, підготували відео-звернення, намалювали плакати із щирими побажаннями, дивізами, висловами на кшталт: «Ви наше сьогодення, ми ваше майбутнє». Крім того, діти вирішили відмовитися від розважальних екскурсій задля того, щоб зекономлені кошти передати на потреби правоохоронців. Протягом двох днів вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень, за які придбали медикаменти та різноманітний інвентар для спецпризначенців «Сокола».

Щоб забрати підготовлені речі та подякувати небайдужим школярам за таку допомогу і підтримку до дитячого табору прибули працівники УБОЗу, котрі вручили вихованцям табору почесні подяки, інформує прес-служба УМВС в Івано-Франківській області.