Енергетики назбирали для учасників АТО близько 70 тисяч гривень і продовжують шукати кошти

На даний момент зібрано 54 197 грн. До цієї суми додались 14 900 гривень, які надійшли до Обленерго від розміщення політичної реклами на електроопорах, передає прес-служба компанії.

В акції залучені працівники центрального офісу та філій  “Прикарпаттяобленерго”.  Окрім того, скриньки для пожертв знаходяться у Центрах обслуговування клієнтів, в місті Івано-Франківську за адресою вул. Грушевського, 17, а також у філіях товариства. А це дає змогу клієнтам підприємства долучитися до цієї доброї справи.

Для енергетиків-волонтерів це вже друга акція зі збору коштів на потреби АТО. Перша успішно завершилася у вересні. Тоді силами енергетиків та споживачів компанії було зібрано понад 60 тисяч гривень на які було придбано термобілизну.

«Ми спілкуємося з вояками, які сьогодні на Сході нашої держави, розповідає куратор проекту, волонтер Андрій Грабчук. Серед них є і наші працівники, родичі наших колег. Тому ми маємо змогу з перших вуст дізнаватися про потребу військових. Наша допомога є дуже важливою для солдатів, які потребують не тільки моральної підтримки, а насамперед матеріальної, особливо тепер, коли наближаються холоди».

Ініціативна група волонтерів вдячна усім, хто допомагає в організації акції, долучається до збору коштів. А для забезпечення прозорості акції при потребі у волонтерів можна поцікавитися про кількість зібраних коштів, їх спрямування та навіть перевірити якість товару, який планується придбати для вояк.